Intexcoin Takas Platformu

Intexcoin'leriniz ile alışveriş yapabileceğiniz e-ticaret platformu Intexplace ile aynı zamanda sizde ürün veya hizmet satabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli

intexcoin takas platformu ile tek tıklama ile anında intexcoin alabilir ya da satabilirsiniz.
intexcoin-takas-ozellik

Minex cihazlarınızın sizin için çıkardığı ve intexplace e-ticaret mağazanızda ürün/hizmet satışından cüzdanınıza gelen intexcoin’lerinizi takas platformumuzda bir kaç tıklama ile kolaylıkla Euro’ya çevirebilirsiniz. Aynı şekilde Nakit bakiye ve Intexcoin İçin Bonus cüzdanlarınızda bulunan Euro’lar ile intexcoin satın alabilirsiniz.

Intexcoin takas platformu en son güvenlik önlemeleri ile korunmaktadır ve işlemlerinizin sonuçlanması sadece saniyeler alır.

Sık Sorulan Sorular

intexcoin takas platformu hakkıda sık sorulan sorular

Belirli bir fiyat aralığında Alım ve Satım emri verdiğiniz intexcoinler bir diğer kullanıcı ile eşleştiğinde takas gerçekleşir.

Nakit bakiyeniz yada Intexcoin için bonus bölümündeki Euro’larınız ile belirli günlük limitler dahilinde intexcoin satın alabilir, kullanılabilir intexcoin bölümünde bulunan intexcoin’lerinizi belirlenmiş fiyat aralığında ve limit dahilinde istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Minex cihazlarının günlük olarak cüzdanınıza gönderdiği intexcoin’ler 75 gün süresince kuluçkada kalır. 75 günlük kuluçka süresinden sonra intexcoin’leriniz Kullanılabilir Intexcoin bölümüne otomatik olarak aktarılır.

intexplace.com üzerinden yapmış olduğunuz satış sonrasında kazandığınız intexcoin’ler Kullanılabilir Intexcoin bölümüne aktarılır, böylelikle kazandığınız intexcoin’leri anında bozdurabilirsiniz.

intexplace platformu üzerinde ürün/hizmet satışına hemen başlayın