Intexplace

Intexcoin'leriniz ile alışveriş yapabileceğiniz e-ticaret platformu Intexplace ile aynı zamanda siz de ürün veya hizmet satabilirsiniz.

intexcoin ile güvenli alışveriş

intexplace’de alışverişiniz GET sistemi ile güvencemiz altındadır.
intexcoin-intexplace-get

Intexcoin’leriniz ile intexplace.com platformu üzerinden yaptığınız tüm alışverişler GET sistemi ile güvencemiz altındadır. Kripto para ile alışveriş yapılan e-ticaret platformlarında GET sistemini sunan tek alışveriş sitesi intexplace.com’dur.

Intexplace.com üzerinde satın aldığınız bir ürün karşılığı ödediğiniz intexcoin tutarı siz ürünü teslim alana ve ürünü onaylayana kadar karşı tarafa gönderilmez. Siz ürünü onayladığınızda bloke kalkar ve ödediğiniz intexcoin tutarı karşı tarafa ulaşır.

Intexplace.com üzerinde ürün satışı yapan yatırımcılar, yapmış oldukları satış sonrası ürünlerinin tutarını alamama gibi bir sorunla asla karşılaşmazlar. Intexcoin GET sistemi ile hem alıcıyı hemde satıcının güvenli bir alışveriş yapmasını sağlar.

intexcoin ile altın alışverişi

intexcoin’leriniz ile altından ayakkabıya, satranç eğitiminden web sitesi tasarımına kadar yüzlerce ürün ve hizmetlerini satın alabilirisiniz.

intexplace.com üzerinde altından ayakkabıya, beyaz eşyadan çaydanlığa, motorsikletten kitaba kadar onlarca kategoriden yüzlerce mağazadan istediğiniz ürünü intexcoin’leriniz ile satın alabilirsiniz.

Intexplace e-ticaret platformunda ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabileceğiniz gibi bir çok farklı kategoride sunula hizmetleri de satın alabilirsiniz. Satranç eğitiminden, web sitesine, SEO paketlerinden ilkokul okuma-yazma eğitimlerine kadar onlarca hizmeti intexcoin’leriniz ile satın alabilirsiniz.

intexcoin-gold

Sık Sorulan Sorular

intexplace ile ilgili sık sorulan sorular

intexplace.com üzerinde e-ticaret mağazanızı açmak için intexcoin’e ücretsiz olarak üye olduktan sonra portal üzerinden intexplace ürününü kiralamanız yeterlidir. Ödemenizi yaptıktan sonra sanal mağazanızı 1 yıl boyunca kullanabilir ve belirli kurallar çerçevesinde ürünlerinizi satabilirsiniz.

Yasal olma koşuluyla ve belirli kurallar çerçevesinde her türlü sıfır yada ikinci el ürünü intexplace mağazanızda satabilirsiniz. Intexplace üzerinde aynı zamanda hizmetlerinizide satabilirsiniz.

intexplace.com ana sayfasında bulunan “Hemen Sat” butonuna tıkladıktan sonra ürününüzün açıklamalarını ve kategorisini belirtip, görselini yükleyerek ürünü mağazanıza ekleyebilirsiniz.

Ürün satışı sonrası cüzdanınıza gelen intexcoinleri takas platformunda kolayluıkla Euro’ya çevirebilir ve dilerseniz nakit çekim talebinde bulunarak banka hesabınıza gönderebilirsiniz.

Her kullanıcı kendi mağazasına en fazla 50 adet ürün ekleyebilir.

intexplace platformu üzerinde ürün/hizmet satışına hemen başlayın